НОВИНИ

Ефект від користання культиватора для міжрядного обробітку Bednar Row-Master RN

23.04.2024 11:45
row-master_rn9600_mg_5866

Багатофункціональний культиватор ROW-MASTER RN від Bednar має універсальну міцну раму для проведення міжрядного обробітку, руйнування ґрунтової кірки та усунення бур’янів на широкорядних посівах.

Інтервал регулювання міжряддя від 45 до 80 сантиметрів дозволяє використовувати ROW-MASTER на посівах кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків та інших просапних культур.

Для збільшення продуктивності та зменшенню пошкодження рослин в рядках культиватор може бути оснащений системою автоматичного ведення по рядкам CultiCam.

Ефект від користання культиватора для міжрядного обробітку Bednar Row-Master RN

  • Руйнування кірки
  • Посилена інфільтрація вологи
  • Порушення ґрунтових капілярів
  • Аерація
  • Боротьба з бур’янами
  • Збільшення врожаю
  • Живлення рослин
  • Виведення рослини зі стану фізіологічного стресу

Міжрядний культиватор – незамінний робочий елемент у полі. Головне, чим відрізняється «беднарівський» культиватор Row­Master від аналогів, — стабільна глибина роботи секцій навіть за високої швидкості та правильно розподілене навантаження на всі робочі органи.

1-2

Секція постійно притискається до ґрунту за рахунок торсіонної конструкції, ідеально копіює рядок, і її неможливо підняти, у той час як інші секції у конкурентів легко піднімаються руками. Це дає змогу агрегату більш рівномірно підрізати бур’ян. Крім того, кріплення стійок до кронштейна дуже міцне.

Також серед переваг Row­Master можна виділити систему зміщення культиватора, що дуже швидко реагує на сигнал камери. Конструкція рами дуже міцна і надійна, а ще наявність оптичної камери ведення по рядках дозволяє збільшити продуктивність агрегата в рази.

Більше інформації – ви можете дізнатися на сайті nfm.com.ua

Компанія «НФМ АГРО» є офіційним дилером техніки Case IH, Bednar, Great Plains, Kverneland, Olimak в Україні. Тел: 0800407887Перегляди: 139
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: