ВАЖЛИВО

Компанія BEDNAR посилює напрямок маркетингу

02.12.2021 14:22
DSC04569

Останніми роками чеська компанія BEDNAR росте швидкими темпами. За долею ринка України в своїх сегментах грунтообробної техніки компанія вже входить в ТОП-3 серед іноземних виробників. Крім цього у компанії великі амбіції в сегменті посівної техніки, пише agronews.ua.

Як результат команда представників компанії в Україні зростає. Так, декілька місяців тому було оголошений офіційний конкурс на зайняття вакансії керівника напрямку маркетингу BEDNAR в Україні.

В конкурсі прийняли участь декілька десятків спеціалістів галузі. Наразі Аgronews стало відомо, що керівником напрямку маркетингу став Максим Чикунов, який мав великий досвід роботи на сільгосп ринку в компанії АМАКО Україна.

«Компанія BEDNAR є сімейним бізнесом, що несе в собі певні цінності, які я розділяю. Крім всього іншого це відображене і в підході до бізнесу. Це гнучка, інноваційна та прогресивна компанія. Однією з її переваг є те, що продукти розробляються для конкретного ринку з урахуванням всіх вимог українських реалій, кліматичних зон та типів ґрунтів. В кожному сегменті ми можемо підібрати оптимальне рішення для українського аграрія зважаючи на розмір господарства, технологію вирощування, потужність тягової сили та інших факторів. Крім цього техніка BEDNAR має певні конкретні технологічні переваги в кожному сегменті, що вигідно диференціюють її від інших конкурентів» – коментує Максим Чикунов.

«Максим переміг в конкурсі на дану вакансію, так як має великий досвід роботи та необхідні професійні навички, які я сподіваюсь дозволять нам досягти поставлених цілей в напрямку маркетингу» – розповів Михайло Кришко.

Нагадаємо, що нещодавно компанія BEDNAR оголосила також про ще одну вакансію – продукт-менеджера. Деталі вакансії можна знайти на офіційній сторінці в facebook.



Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: