НОВИНИ

Херсонський розплідник дичини збільшить поголів’я птиці

15.01.2019 12:55

На базі найбільшого в Україні розплідника дичини, що у селі Підстепне Олешківського району Херсонщини, тепер будуть не тільки вирощувати фазанів і качок для випуску в дику природу, а й виробляти корм для них в промислових масштабах, передає Аgro-yug.

Поголів’я птиці в розпліднику зростає, кормів потрібно все більше, а тонна його вже коштує від п’ятнадцяти тисяч гривень. Тому керівництво обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) за рахунок коштів організації придбало  комплект виробничого обладнання для випуску зернової суміші з вітамінізованими добавками за тридцять тисяч гривень, на якій пташенята будуть рости і міцніти. Таке устаткування економічно вигідне, адже якщо суміш виробляти самостійно, вона обійдеться вдвічі дешевше.

Голова обласної організації УТМР Леонід Величко каже, що до кінця наступного літа в розпліднику у Підстепному планують виростити близько трьох тисяч фазанів і півтори тисячі качок. Активна підготовка до цього ведеться вже зараз: на його території розгортають будівництво нових вольєрів, і мають намір помітно збільшити площі інкубаторів – «квочок» для фазанових яєць.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: