НОВИНИ

Кабмін займеться зловживаннями на ринку харчових продуктів

08.03.2021 09:19
133054

Уряд спільно з Президентом України аналізує ситуацію щодо зростання цін на ринку харчових продуктів і палива і в разі необґрунтованих цін на відповідні групи товарів уживати необхідних заходів по їх стабілізації. Про це повідомляє Перший діловий, пише  agronews.ua.

Відомо, що істотного зростання цін на продукти поки не відзначається, хоча на деякі групи товарів спостерігається подорожчання в зв’язку з сезонними факторами і об’єктивними економічними причинами. На рівні Мінекономіки ведеться діалог спільно з виробниками, торговельними мережами для пошуку інструментів, які дозволять уникати можливого дефіциту і, як наслідок, подорожчання на продуктові товари.

Крім того, найближчим часом ситуація на ринку палива буде врегульована. Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства зараз проводить зустрічі з представниками мереж, що забезпечують пальне і торгують вроздріб для виявлення причин зростання цін на бензин і дизельне паливо.

Слід зазначити, що уряд перебуває в діалозі з представниками паливних мереж. Мінекономіки спільно з іншими органами опрацьовує питання про підвищення прозорості ринку палива в Україні, оптових поставок і імпорту.

Крім цього, розпочато процедури по перевірках законності функціонування окремих мереж і станцій.

Нагадаємо, озвучено позіцію уряду щодо регулювання цін на продукти харчування.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: