НОВИНИ

Кабмін затвердив порядок оренди водойм для аквакультури

07.11.2023 13:05
fish-89

Кабінет Міністрів України на засіданні 3 листопада 2023 року затвердив низку документів, яка унормовує оренду гідротехнічних споруд для цілей аквакультури. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram, пише agronews.ua.

«Затверджено, на виконання закону України «Про аквакультуру», Порядок надання в користування на умовах оренди гідротехнічних споруд для цілей аквакультури; Порядок надання в користування на умовах оренди гідротехнічних споруд рибогосподарської технологічної водойми; Типовий договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою для цілей аквакультури та Типовий договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми», — повідомив він.

Водночас уряд перерозподілив 5,285 млн грн з програми «Організація діяльності рибовідтворювальних комплексів та інших бюджетних установ у сфері рибного господарства» на збільшення обсягу видатків розвитку за програмою «Наукова і науково-технічна діяльність у сфері рибного господарства» для забезпечення видатками державної наукової установи «Інститут рибного господарства, екології моря та океанографії». Перегляди: 676
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: