НОВИНИ

Ізраїль зацікавлений в участі в проекті зі зрошення земель на півдні України

24.08.2021 08:13
unnamed (1)

Поточний стан українсько-ізраїльських відносин у торговельно-економічній сфері та зацікавленість ізраїльського бізнесу в проекті зі зрошення земель на півдні України стали предметом зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з Міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Держави Ізраїль, Міністром розвитку периферії, Негеву та Галілеї Одедом Форером. Про це повідомляється на сторінці Посольства України в соцмережі Facebook, пише agronews.ua.

«Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан українсько-ізраїльських відносин у торговельно-економічній сфері. Посол України наголосив, що Україна розглядає співробітництво з Ізраїлем  в аграрній сфері у якості пріоритетного напрямку українсько-ізраїльських відносин», – йдеться в повідомленні.

Співрозмовники відзначили важливість подальшої імплементації двосторонньої міжурядової Угоди про вільну торгівлю, яка набула чинності 01 січня ц.р., для збільшення  товарообігу між країнами в умовах пандемії.

«Ізраїльську сторону поінформовано про наміри українського уряду розпочати національний проект зрошення земель загальною площею більше 2 млрд. гектарів у південних регіонах України (Одеській, Херсонській, Миколаївській областях) та запрошено до участі у цьому проекті. Міністр зазначив, що такий проект представляє значний інтерес для ізраїльського бізнесу і запропонував розглянути можливість участі у ньому Ізраїлю у рамках діючої двосторонньої угоди про співробітництво в галузі сільського господарств», – підкреслює Посольство.

Сторони також обговорили перспективи залучення ізраїльських інвестицій в молочне виробництво та тваринництво, зокрема можливість співпраці у будівництві та модернізації великих молочних ферм в Україні.

«О.Форер висловив готовність відвідати Україну на чолі ізраїльської бізнес делегації у жовтні-листопаді цього року, у разі якщо ситуація із захворюваністю на COVID-19 в обох країнах суттєво не погіршиться», – наголошується в повідомленні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: