НОВИНИ

Іран планує імпортувати з України м’ясо, яйця та збіжжя

15.10.2020 08:02
original

Іран заявив про наміри купувати в України соєву макуху, кукурудзу та ячмінь, проінформцвало Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у листі до Асоціації тваринників України. ПРо це повідомляє пресслужба Асоціації, пише agronews.ua.

“Іранська сторона висловила зацікавленість у збільшенні поставок з України соєвої макухи, кукурудзи та ячменю, – повідомляється в листі. – При цьому, компанія «State Livestock Affairs Logistics» готова не лише виступити замовником української агро продукції, але й представити приватних імпортерів Ірану”.

Також було порушено питання надання іранською стороною дозволу для поставок з України червоного м’яса, м’яса птиці, курячих яєць. Для цього, на думку Міністерства сільськогосподарського джихаду, необхідно активізувати взаємодію по лінії держветфітослужб України та Ірану.

Іранською стороною висловлено пропозицію щодо постачання в Україну карбаміду та сільськогосподарських добрив як за бартерною схемою, так і за окремими контрактами”.

Таким чином, усім виробникам, хто хоче поставляти до Ірану соєву макуху, кукурудзу, ячмінь, а також червоне м’ясо, м’ясо птиці, курячі яйця – необхідно звертатися з відповідним запитом до Посольства Ірану в Україні.

Посольство України в Ісламській Республіці Іран:

Web-site: iran.mfa.gov.ua

e-mail: [email protected]

tel: (+9821) 22722658

fax: (+9821) 22397292

Державна компанія «State Livestock Affairs Logistics» (www.iranslal.com) входить до структури Міністерства сільськогосподарського джихаду ІРІ, вважається однією з основних державних компаній Ірану, задіяних в урядових закупівлях сільськогосподарських товарів, має 40-річний досвід роботи.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: