НОВИНИ

Названо найпопулярніший майданчик Прозоро Продажі з приватизації спиртзаводів в Україні

13.02.2022 11:02
fc30ed7b90c642975c0b77cfd9c09380_XL

Восени 2020 року в Україні стартувала демонополізація спиртової галузі, покликана вивести ринок із тіні та відновити роботу непрацюючих підприємств, які стали баластом для галузі. Трохи більше ніж за рік на прозорих аукціонах було продано до 30 об’єктів Укрспирту. За результатами торгів державний бюджет поповнився на суму у понад 1,5 млрд грн, пише  agronews.ua.

Майже третина інвесторів, які приватизували підприємства спиртової галузі, брали участь в аукціонах через майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа». Адже тут вони мали не лише якісну технічну підтримку, а й багато інших сервісів, через що працювати на торгах було легко та зрозуміло.

«Наша команда не просто супроводжує клієнта від моменту реєстрації на майданчику УУБ і до перемоги на торгах, а й удосконалює інші сервіси. Серед таких – Вайбер бот та Телеграм бот, які допомагають щодня моніторити цікаві лоти, не витрачаючи час на пошук. Потрібно лише підписатися на бот у зручному додатку, задати параметри пошуку, і він сам щодня моніторитиме нові оголошення на електронних аукціонах та надсилатиме повідомлення на ваш мобільний. В цих же ботах користувачі знайдуть і відповіді на найпоширеніші запитання щодо участі в електронних аукціонах», – інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Серед найдорожчих та найцікавіших лотів від Укрспирту через майданчик УУБ придбали Іваньківське МПД на Черкащині, Тхорівське МПД на Київщині, Довжоцьке МПД на Хмельниччині, Хоростківське МПД на Тернопільщині, Луцьке МПД на Волині, Овечацьке МПД на Вінниччині та інші.

Нині ж на приватизацію виставлено ще 5 спиртових активів, які можна придбати через майданчик УУБ. 25 лютого відбудуться торги за Вузлівське МПД на Львівщині, 28 лютого – за Марилівське МПД на Тернопільщині, 1 березня – за Струтинське МПД на Львівщині, 2 березня – за Червонослобідське МПД на Київщині, 4 березня – за Стадницьке МПД на Київщині.

Загалом заплановано приватизувати 41 спиртзавод ДП «Укрспирт» та 37 спиртзаводів концерну «Укрспирт».  

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: