НОВИНИ

Group DF інвестувала півмільярда грн у модернізацію заводів азотної групи Ostchem

04.03.2021 14:32
ostchem-1-31095-40645

Три заводи Ostchem продовжують повномасштабну модернізацію своїх основних виробничих майданчиків. 522 мільйони грн – загальна сума інвестицій, яку Group DF вклала в модернізацію заводів з виробництва мінеральних добрив азотного холдингу Ostchem в 2020 році.  Про це повідомляє прес-служба компанії, пише agronews.ua.

З них 131,5 млн грн вкладено в «Сєвєродонецький Азот», 269,8 млн на Черкаський «Азот» і 120,6 млн – у «Рівнеазот». Інвестиції в першу чергу були спрямовані на розвиток виробничих майданчиків і нарощування обсягів виробництва.

Найбільшими інвестиційними проектами 2020 року стали відновлення повного циклу виробництва на «Сєвєродонецькому Азоті» – запуск виробництва власного аміаку і карбаміда, а також запуск на цьому підприємстві лінії по упаковці готової продукції в біг-беги.

На Черкаському «Азоті» було модернізовано виробництво аміачної селітри (завершено 2-річний проект оновлення грануляційної вежі), а також інвестиції здійснювалися в базові цехи – карбаміду і азотної кислоти. На «Рівнеазоті» стартує масштабний проект з будівництва агрегату карбаміду і виробництва КАС.

«Ембарго на ввезення російських добрив в Україну і відносно низькі ціни на газ влітку 2020 року дозволили нам розпочати масштабну модернізацію підприємств холдингу. Завдяки значним інвестиціям, в 2020 році нам вдалося стабілізувати виробництво на Черкаському «Азоті» і «Рівнеазоті», забезпечивши роботу підприємств на максимальній потужності без розвантажень протягом року. Наступний етап – поступове збільшення завантаження на «Сєвєродонецькому Азоті», – зазначає Олег Арестархов, директор з корпоративних комунікацій Group DF. За його словами, в наступному році група має намір збільшити капітальні інвестиції.

«Масштабна модернізація основних фондів підприємств продовжиться в 2021 році. Ми це робимо, щоб підвищити безпеку виробництва, операційну ефективність, зменшити собівартість продукції, збільшити обсяги виробництва. Ми робимо такі кроки, які дозволяють підвищити конкурентоспроможність наших заводів на глобальних ринках», – зазначив Арестархов.

Нагадаємо, OSTCHEM RETAiL запускає продаж дизельного палива для аграріїв.


Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: