ВАЖЛИВО

Гетманцев анонсував новий етап боротьби з «чорним зерном»

19.04.2024 09:03
15

Не дивлячись на істотне зменшення обсягів «чорного зерна», проблема з його експортом все одно залишається. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики від «Слуги народу» Данило Гетманцев у інтерв’ю Главкому, пише agronews.ua.

«Я відправив відповідного листа до БЕБ з переліком конкретних фактів щодо цього зерна. Зараз в комітеті розглядається відповідний законопроєкт, і, думаю, ми винесемо його вже у квітні до зали», – зауважив нардеп.

За його словами, питання «чорного зерна» вирішуватиметься через встановлення певних обмежень для експортерів – цей законопроєкт загалом підтримується ринком і, на думку Гетманцева, цей механізм запрацює та вже остаточно вирішить цю проблему.

«Чорне» зерно – це зерно, яке трейдери купили у фермерів за готівку й експортували його за кордон. У цьому є дві проблеми: якщо зерно куплено за готівку, отже, у процесі його виробництва податки не сплачено. Друга проблема – таке зерно часто продають через фіктивні одноденні фірми.Перегляди: 344
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: