НОВИНИ

Польща не зможе самостійно вирішити «зернове питання» з Україною

16.04.2024 09:01
5

Польща не зможе самостійно вирішити «зернове питання» з Україною, оскільки це треба робити на політичному рівні в межах Євросоюзу. Таку думку висловив президент Польщі Анджей Дуда в інтерв’ю LRT. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.

«Тому що це дійсно дуже серйозна проблема і вона залишиться проблемою в майбутньому. Хочу підкреслити, що саме Брюссель прийняв рішення про зняття обмежень на імпорт продуктів харчування з України до ЄС. На жаль, це має наслідки за межами України, зокрема в Польщі», – нагадав він.

При цьому А. Дуда додав, що в контексті майбутнього вступу України до Євросоюзу треба вирішити, зокрема, питання українського аграрного експорту, яке, по суті, «є політичним питанням, і, звичайно, стосується простих людей, простих фермерів».

«Нам потрібно це вирішити, але Польща сама цю проблему не вирішить, тому що якби ми намагалися обмежити надходження української продукції до Євросоюзу, то порушили б правила Співтовариства. Отже, Брюссель має знайти умови, які також захистять країни-члени від ситуації, в якій ми сьогодні перебуваємо. Цю проблему треба вирішувати на політичному рівні», – резюмував президент.Перегляди: 189
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: