НОВИНИ

Франція починає лобіювати обмеження агроімпорту з України

01.02.2024 11:01
1

Президент Франції Емманюель Макрон почав виступати за певні запобіжники щодо українського імпорту для тієї продукції, яка особливо важлива для інтересів французьких фермерів. Про це повідомляє «Європейська правда», пише agronews.ua.

Триваючі бурхливі протести французьких фермерів підштовхують «важковаговиків» у команді Макрона до того, щоби звинувачувати Брюссель у частині проблем аграріїв. 

Макрон планує підняти частину цих питань на найближчому саміті ЄС 1 лютого, а саме – щодо «екологічних» вимог до фермерів та сільськогосподарського імпорту з України, як і майбутньої угоди про торгівлю з Латинською Америкою, яка на завершальному етапі підготовки.

Під час візиту до Швеції президент Франції підтвердив, що буде просити «про деякі дуже конкретні речі» для інтересів французьких фермерів.

Серед цих заходів – виняток з вимоги ЄС до аграріїв залишати незайнятою частину своєї землі для підтримання біорізноманіття, а також обмеження для імпорту м’яса птиці і зерна з України. Прихильники таких обмежень, як відомо, є і в кількох інших країнах ЄС, зокрема у найближчих сусідах України.Перегляди: 38
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: