НОВИНИ

Японія підтримає розвиток українського агросектору

31.01.2024 18:14
2

Японія має намір допомогти розвитку галузей сільського господарства та тваринництва в Україні, та створенню продуктів з використанням біотехнологій. Про це повідомляє Landlord, пише agronews.ua.

У лютому в Токіо відбудеться “Японсько-українська конференція сприяння економічній відбудові”. Нині уряд країни вже представив заходи підтримки.

Повідомляється, що японські партнери визначили сім пріоритетних сфер, включаючи покращення гуманітарної ситуації та розвиток сільського господарства, і мають на меті підписати понад 20 документів про співпрацю, включаючи виділення 10 млрд ієн у створення системи дистанційної медицини.

Позаяк існує занепокоєння щодо нестачі води на сільськогосподарських угіддях через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС, японські стартапи в галузі біотехнологій розглядають можливість місцевого виробництва матеріалів із високим ступенем водопоглинання, які називаються полімерами, виготовленими з фруктових шкірок.

Близько 300 осіб мають взяти участь у японсько-українській конференції, включаючи урядовців обох країн, а також представників приватних компаній. Уряд Японії зосередився на трьох напрямках: підтримці екстреного відновлення, економічному відновленні/промисловому розвитку та базовому покращенні навколишнього середовища.

Японія має намір допомогти розвитку галузей сільського господарства та тваринництва в Україні, та створенню продуктів з використанням біотехнологій.Перегляди: 97
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: