НОВИНИ

Фонд держмайна виставив на продаж завод за 200 млн, конфіскований у російського олігарха

07.05.2024 10:08
6

Фонд державного майна України оголосив аукціон з продажу конфіскованого у російського олігарха Івана Саввіді ПрАТ “ПентоПак” – заводу з виробництва упаковки для м’ясних продуктів. Про це повідомляє Економічна правда, пише agronews.ua.

“Фонд держмайна затвердив стартову ціну заводу “ПентоПак” у сумі 203,7 млн грн. Лот для приватизації буде опубліковано в системі Prozorro.Продажі вже сьогодні. Аукціон заплановано на 31 травня”, – йдеться в повідомленні ФДМУ.

Наголошується, що цей актив було конфісковано у родини російсько-грецького олігарха Івана Саввіді, який має тісні зв’язки з керівництвом РФ та підтримує окупаційну владу на тимчасово захоплених територіях України.

“ПентоПак” забезпечує повний цикл виробництва упаковки для продуктів м’ясопереробної галузі. Серед його клієнтів — знані українські бренди, такі як “Рудь”, “Глобино”, “М’ясна гільдія”, а також замовники з більш як 30 країн світу

Наразі підприємство є прибутковим бізнесом, продовжує сплачувати податки та забезпечувати роботою колектив із 193 людей. Планує модернізацію виробництва та вихід на нові ринки пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробки риби та упаковки кормів для тварин.Перегляди: 34
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: