НОВИНИ

Фермерів просять не проводити розмінування самостійно

01.11.2023 15:32
dec0a431c9ff1d161f5203e018efe3a0137d9ccd

На деокупованих територіях триває так зване «цивільне розмінування». Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду знову закликав фермерів не проводити самостійне розмінування полів та не виходити працювати на необстежені ділянки. Про це повідомляє rada.gov.ua, пише agronews.ua.

«З’явилася інформація, що на Херсонщині є випадки, коли фермери самотужки намагаються розмінувати поля. Перед цим, так само на Херсонщині, аграрій найняв неліцензованих працівників, які мали розмінувати його земельну ділянку. В результаті людина загинула. Звертаюся до фермерів: ні в якому разі не наражайте власне життя на небезпеку!», – зауважив Олександр Гайду.

Наразі в Україні реалізовано пілотний проект з закупівлі послуг з розмінування, а в бюджеті на наступний рік на компенсацію аграріям, які купуватимуть такі послуги, закладено 2 млрд грн.

«Розумію аграріїв, які скоріше хочуть стати до роботи, але безпека важливіша. У фермерів буде можливість очистити свої землі, не наражаючи нікого на небезпеку», – підсумував Олександр Гайду.Перегляди: 42
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: