НОВИНИ

Експерти розповіли, як правильно садити кавуни

15.04.2024 19:27
14

Кавуни символізують літо — це солодка та соковита культура. Щоб виростити великі кавуни, потрібно знати терміни їх посіву. Про це повідомляє Книга порад, пише agronews.ua.

Кавуни дуже теплолюбні, тому висаджувати їх потрібно, коли температура ґрунту становитиме 12-15 градусів тепла на глибині 10 см. Зазвичай терміни припадають на кінець квітня — початок травня. Слід уникати ризику заморозків. Кавуни не переносять холодів, тому дочекайтеся справжнього тепла.

Орієнтуйтеся на місячний календар. Сприятливі числа для посадки кавунів: 04-06, 11-13, 18-20, 27-29.

Ділянка повинна бути гарно освітленою, а ґрунт — пухким та родючим. Додайте компост або перегній. Виконайте лунки 5-7 см завглибшки.

Відкалібруйте насіння. Оберіть цілі та без пошкоджень. Покладіть в теплу воду та залиште на 12-24 години. Просушіть біля батареї 2-3 дні.

Покладіть по 2-3 насінини в кожну лунку, присипте землею та легенько утрамбуйте. Для поливу використовуйте теплу воду.

Потрібно забезпечити кавунами регулярний полив, щоб ґрунт не пересихав. Видаляйте бур’яни та розпушуйте ґрунт. Прорідіть сходи після появи 2-3 справжніх листків.

Підживлення проводиться 2-3 рази за сезон. Також, потрібно захистити кавуни від шкідників та хвороб.

Висаджуйте різні сорти кавунів. Методів догляду існує багато. Створіть оптимальні умови для вирощування кавунів для отримання максимальних результатів.Перегляди: 70952
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: