НОВИНИ

Досходовий захист соняшника в умовах 2020 року

23.03.2020 10:32
7f891f4f-96e5-4ba9-b1c3-cfd02515fbde

Майбутній рівень врожаю соняшника визначається рівнем захисту насіння, сходів на початкових етапах росту та в період вегетації не лише від хвороб і шкідників, але й від бур’янів. Відзначає керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець.

Погодні умови цієї зими сприяли активному росту та розвитку небажаної рослинності, яка без ефективних заходів контролю створюватиме конкуренцію для культур, особливо в боротьбі за вологу, елементи живлення та світло і простір.

«Наразі аграрії, які планують вирощувати соняшник, в очікуванні оптимальної температури як повітря, так і ґрунту, а також весняних опадів, необхідних для сівби, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Проте в умовах сезону 2020 особливу увагу варто приділити створенню безконкурентного середовища для молодих рослин. Тому обов’язковим елементом технології вирощування є застосування ґрунтових гербіцидів (найкраще багатокомпонентних, які характеризуються розширеним спектром контрольованих бур’янів та запобігають появі резистентності)». Це забезпечать найкращий фітосанітарний стан посівів».

Олександр радить віддати перевагу ґрунтовому двокомпонентному гербіциду Варяг (метолахлор, 315 г/л + тербутилазин, 190 г/л). Гербіцид застосовується для обприскування ґрунту до, під час або після сівби культури, але до появи сходів. Діючі речовини препарату блокують різні сайти у сегетальної рослинності, і це забезпечує багатовекторну дію, надзвичайно ефективний контроль та надійний тривалий захист.

Завдяки фізико-хімічним властивостям діючих речовин Варяг не проявляє фітотоксичної дії щодо соняшника, навіть за випадання надмірної кількості опадів.

Він повністю розкладається в ґрунті, внаслідок чого відсутні будь-які обмеження в організації сівозміни.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: