НОВИНИ

Депутати спільно готуватимуться до другого читання законопроєкту про обіг земель

22.12.2019 16:02
7fb1de0-silske-gospodarstvo_690x426

Депутати будуть спільно готуватися до другого читання законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Такий меморандум підписали усі фракції та депутатські групи у Верховній Раді. Сам же документ, коли стане законом, запрацює лише в кінці 2020 року. Про це розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”, пише 24tv.ua.

“Сьогодні є порозуміння між різними політичними силами в парламенті: підписаний меморандум всіма фракціями й депутатськими групами, де досягнуті ті домовленості, в рамках яких ми будемо працювати під час підготовки цього дуже важливого законопроєкту до другого читання,”– сказав Разумков.

Спікер Ради наголосив: “З приводу прийняття ринку землі – це не може бути швидким процесом”. Голова Ради пояснив, що треба зробити ще кілька важливих кроків.

Зокрема, він згадав про те, що треба:

– Привести до ладу реєстри.
– Захистити власників землі від рейдерства.
– Розібратися з державною землею, яку “обробляють іноді за корупційними механізмами”.

“Ми говоримо про прийняття цього закону, але це не означає, що після його прийняття він почне працювати. Він почне працювати лише наприкінці 2020 року. Треба допрацювати ще багато реформ. На це відведено час,”– підсумував голова ВРУ.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: