АНАЛІТИКА

Ціни на помідори суттєво упали

08.07.2023 08:12
tomat

Ціни на тепличний томат в Україні поточного тижня різко знизилися. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Згідно з даними щоденного моніторингу, ціна на цю продукцію на українському ринку за тиждень обвалилася в середньому на 25%, і сьогодні виробники готові відвантажувати тепличний томат по 40-65 грн/кг ($1,09-1,78/кг) залежно від якості та обсягу партії.

Причиною зниження цін, на думку експертів, стало масове збирання як тепличного томата, так і з плівкових теплиць у південних областях країни. При цьому попит на дану продукцію залишається стабільно високим, але пропозиція томатів зростає дуже швидко, у зв’язку з чим ціни продовжують стрімко падати.

Зазначається, що сьогодні тепличний томат в Україні все ще коштує в середньому на 16% дорожче, ніж на початку липня 2022 року. Водночас ключові гравці ринку не виключають, що тенденція до зниження цін на тепличні томати на українському ринку зберігатиметься й надалі, оскільки багато господарств тільки розпочали їх масове збирання.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: