НОВИНИ

Ціни на картоплю суттєво упали

10.04.2022 07:00
kartoshka1_0

Українські виробники картоплі знову мусять знижувати ціни на свою продукцію. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

На сьогоднішній день на українському ринку відзначається надмірна пропозиція картоплі. Більшість місцевих фермерів прагнуть якнайшвидше реалізувати цю продукцію, оскільки якість картоплі в сховищах продовжує стрімко погіршуватися.

За даними щоденного моніторингу проекту, зараз оптові ціни на картоплю в Україні опустилися до 4-10 грн/кг ($0,14-0,34/кг), що в середньому на 18% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Головною причиною зниження цін на внутрішньому ринку стало збільшення пропозиції як імпортної, так і місцевої картоплі. За словами операторів оптових компаній, зараз на українському ринку пропонується якісна торішня картопля з Польщі. Причому ціни на імпортну продукцію озвучуються у такому самому діапазоні, як і на місцеву картоплю.

При цьому варто зазначити, що на даний момент картопля в Україні вже коштує в середньому на 25% дешевше, ніж на початку квітня 2021 року. При цьому, враховуючи чималі обсяги цієї продукції на ринку, українські фермери не виключають можливості подальшого здешевлення в даному сегменті.

Читайте також: В Україні суттєво подорожчають цигарки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: