НОВИНИ

Corteva Agriscience пропонує аграріям України новий запатентований продукт

25.06.2021 17:25
d111cd3c71333347388a3e8ecf22fd43_M

Науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує аграріям України новий запатентований продукт, який розблоковує поживні речовини та виділяє з рослин енергію, значно збільшуючи виробництво біогазу з трави та силосу порівняно зі звичайними бактеріями. Новий інокулянт 11ЦХ4 також призначений для використання в органічному сільському господарстві відповідно до регламенту ЄС №834/ 2007, пише agronews.ua.

Як повідомляє пресслужба компанії Corteva Agriscience, інокулянт 11ЦХ4 з’явився цьогоріч в портфоліо інокулянтів Pioneer®.

Дослідження в Німеччині показали, що використання інокулянту збільшує вихід метану на 10%, одночасно покращуючи аеробну стабільність та скорочуючи витрати силосу на біогазовій станції на 50%, що дозволяє збільшити прибутки. Інокулянт може бути використаний з будь-якою рослинною сировиною, яка використовується для виробництва біогазу – силос кукурудзи, різні види трави тощо.

«Це практично перший зареєстрований на ринку України спеціалізований інокулянт для покращення виробництва біогазу. Ми можемо з усією відповідальністю заявляти, що його використання дає великі можливості для збільшення виробництва біогазу та дозволяє компаніям, які мають відповідні енергетичні установки, суттєво покращити економіку виробництва. Також це дуже позитивно впливає на екологію, дозволяючи збільшити виробництво екологічно-чистої енергії, використовуючи меншу кількість рослин», –заявив Андрій Загородній, менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience.

За відгуками фермерів в Німеччині, де дослідження інокулянту було проведене на 15 фермах, використання препарату дозволяє на 10-15% зменшити використання кукурудзяного силосу для виробництва біогазу, підтримуючи однакові моторні характеристики та використовуючи той самий гібрид кукурудзи; позитивно впливає стабільність роботи біогазової станції, зменшує подачу тоннажу і покращує кількість виходу газу.

Виведення нового інокулянту для використання фермерами України сприятиме поліпшенню сталого виробництва у сільському господарстві України, дозволяючи виробникам отримувати додаткові прибутки на виробництві «зеленої енергетики», не використовуючи зайві посівні площі.

Довідково: Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: