АГРОВІДЕО

Corteva Agriscience планує вивести сільськогосподарську робототехніку на новий рівень

31.08.2021 16:01
drone-capture

Компанія Corteva Agriscience одна з перших в світі використовує маневрених мобільних роботів для пересування між рядами посівів Завдяки GPS-навігації та новаторському підходу компанії Corteva робот Spot від Boston Dynamics має всі шанси зробити революцію в області фенотипування і захисту рослин, пише agronews.ua.

Corteva Agriscience планує вивести сільськогосподарську робототехніку на новий рівень за допомогою робота Spot від компанії Boston Dynamics. Компанія однією з перших в світі почала використання в сільському господарстві цієї передової маневреної платформи для пересування між рядами посівів кукурудзи, соняшнику та інших культур.

Завдяки здатності роботу збирати великі обсяги даних, підтримувати застосування нових молекул для захисту рослин і інспектувати роботи, він володіє відмінним потенціалом для тестування в полях нових рішень в галузі насінництва та засобів захисту рослин. Численні здатності, якими володіє Spot, можуть допомогти Corteva отримати найбільш повне уявлення про складні фенотипи з метою розвитку досліджень і процесів селекційного відбору.

IMG_20201005_151745

Corteva назвала свого робота Анатолій (скорочено “Енні”) на честь анатолійських вівчарок – улюбленої породи собак засновника компанії Pioneer Генрі А. Уоллеса. Енні здатна тривалий час працювати на нерівних поверхнях в умовах високих денних температур, оберігаючи співробітників Corteva від потенційно небезпечних ситуацій. Цей легкий і мобільний робот є ще одним прикладом того, як сміливо Corteva розширює наукові кордони для підвищення рівня безпеки та стійкості сільського господарства.

«Можливості Енні в області проксимального зондування і здатність виконувати певні дії на заданій ділянці або на окремо взятій рослині допоможуть нам перевірити точність процесів, – коментує Джеф Грем, керівник напрямку розробок насіннєвих продуктів. – Можливість використання робота, який може пересуватися між рядами засіяних полів і при цьому здатний нести і використовувати інструменти для збору даних або більш ефективно застосовувати препарат, має неймовірний потенціал, оскільки ми розширюємо кордони нашої пропозиції фермерам».

Spot-роботи автоматизують процеси зондування і польових перевірок, збирають безлімітну кількість даних і не мають обмежень з точки зору проведення досліджень, роблячи їх більш безпечними, ефективними і передбачуваними.

Corteva також співпрацює з Trimble, провідним постачальником передових рішень і сервісів визначення місця розташування, які максимально збільшують продуктивність і підвищують прибутковість, для первісної перевірки концепції та інтеграції технологій точного GPS-управління платформою Spot робот.

Спільно розроблене трьома компаніями рішення поєднує в собі унікальну мобільність робота Spot з можливостями автономної навігації Trimble і новаторський підхід Corteva, який допомагає фермерам вирішувати найактуальніші проблеми сільського господарства.

Нагадаємо, рекордно зросли продажі насіння соняшнику бренду Pioneer.


Corteva Agriscience це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: