НОВИНИ

Українське свинарство вийшло з «крутого піке»

09.09.2016 12:07

«Якщо до 2000 року галузь «падала у прірву» і виникали побоювання, що Україна стане імпортозалежною щодо свинини, нині можна констатувати, що галузь вийшла з «крутого піке». Останні 10 років спостерігається стійка динаміка зростання галузі, зокрема промислового свинарства перш за все», — зазначив очільник об’єднання.

За словами пана Лози, зараз в Україні будуються нові свинокомплекси, а вже існуючі проводять ґрунтовну реконструкцію і модернізацію, оновлюють поголів’я тощо. Відтак, ці підприємства стають на один щабель з європейськими та світовими виробниками свинини за технологічними показниками та рівнем біобезпеки. 

«Не зважаючи на складну ситуацію у минулому році й особливо у І півріччі 2016-го, можна констатувати, що галузь витримала важкий період (пов’язаний з кон’юнктурою ринку і ціновими коливаннями) і продовжує поступальне зростання», — додав Артур Лоза.

Спираючись на дані статистики, президент Асоціації зауважив, що зростання кількості поголів’я свиней спостерігається у промисловому секторі.  За його словами, підприємства, які працюють на промисловому рівні, відповідають вимогам безпечності виробництва свинарської продукції  і можуть виробляти конкурентну свинину.

Експерт відзначив і проблеми галузі. Серед них — поширення африканської чуми свиней регіонами країни.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: