НОВИНИ

«Черкаський Азот» підтвердив дотримання міжнародного стандарту GMP при виробництві медичного кисню

29.11.2021 15:35
02

Черкаський «Азот», що входить до азотного бізнесу Group DF, підтвердив ліцензію на відповідність виробництва медичного кисню міжнародному стандарту GMP. GMP (Good Manufacturing Practice; Належна виробнича практика) – це міжнародний стандарт, який визначає вимоги до виробництва лікарських препаратів. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише  agronews.ua.

В рамках сертифікаційної програми фахівці, які залучені у виробництві й контролі якості медичного кисню, завершили навчання і отримали сертифікацію за міжнародними стандартами GxP/GMP та GМP/GDP.

Сертифікація є необхідною ліцензійною умовою проходження щорічного аудиту на відповідність виробництва стандартам міжнародної системи якості фармацевтичних препаратів GMP. 25 працівників підприємства сьогодні успішно пройшли навчання за спеціальними програмами.

«Азот» підтвердив дотримання міжнародних стандартів виробництва рідкого медичного кисню. Маючи ліцензію GMP ми гарантуємо найкращу якість кисню, його постійну перевірку та відповідність світовим стандартам належної виробничої практики», – розповідає Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Черкаський «Азот» залишається одним з провідних постачальників медичного кисню в лікувальні заклади України. Завод виробляє близько 600 тонн кисню на місяць і продовжує безкоштовно постачати кисень в медичні заклади Черкащини та сусідніх областей. Щодня підприємство відвантажує в цистерни 17 – 20 тонн кисню. Загалом, з початку останньої хвилі пандемії COVID-19, «Азот» відвантажив понад 1000 тонн медичного кисню в 9 областей України.

Черкаський «Азот» щорічно підтверджує виконання різних міжнародних стандартів виробництва. Зокрема підприємством отримано сертифікат відповідності ISO 9001:2000 (менеджмент якості) за підсумками міжнародного аудиту.

Також, у 2021 році було пройдено аудит міжнародної сертифікаційної компанії G-CERTI на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO: система менеджменту якості (ISO 9001:2015); система екологічного менеджменту (ISO 14001:2015) та системи управління охороною здоров’я та безпекою праці (ISO 45001:2018).Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: