НОВИНИ

Carrier – одна машина для різних завдань

22.02.2024 11:45
VV9819_24786

Дискові культиватори Carrier від компанії Väderstad  — це універсальні ґрунтообробні машини, що здатні вирішити більшість питань, пов’язаних із обробітком ґрунту і навіть сівбою. Наразі виробник пропонує вітчизняним аграріям машини з шириною захвату від 3,0 до 12,2 м. Залежно від моделі, агрегати можуть бути оснащені дисками діаметром 450, 470, 510 та 610 мм, що дає змогу проводити якісний обробіток ґрунту на глибину від 2,5 до 16,0 см.

Незалежно від діаметру, всі диски (окрім CrossCutter, який призначено для ультраповерхневого обробітку) мають спеціальну конічну форму, завдяки чому відбувається відмінне проникнення диску в ґрунт навіть за обробітку затверділих ґрунтів, ретельне подрібнення оброблювального шару ґрунту і рівномірне перемішування пожнивних решток на глибину обробітку.

Конічна форма дисків та особливий спосіб заточування кромок TrueCut забезпечує сталий робочий кут, агресивність протягом усього терміну експлуатації та, відповідно, відмінне дотримання глибини обробітку, незалежно від ступеня спрацювання самого диску.

Форма диска і висока якість шведської сталі роблять можливим повне підрізання та інтенсивне перемішування за поверхневого обробітку. Таким чином створюються оптимальні стартові умови для розвитку рослин.

Всі диски виготовлено зі шведської сталі Väderstad марки V-55, яка поєднує в собі дуже високу міцніть із ударною стійкістю. Рівень їхньої твердості (HRC) становить 55 одиниць, що на 7–8 одиниць більше від стандарту показників твердості (HRC 47–48).Перегляди: 1061
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: