НОВИНИ

Більше 40 суден хочуть зайти в порти України за агропродукцією

23.08.2022 10:11
porty_export

Міністерство інфраструктури отримало більше 40 заявок на захід суден до українських портів з метою експорту продовольства. Про це розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков на своїй сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

Він зазначив, що станом на 19 серпня завантажувалось та готувалось до виходу з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» 10 суден.

За час дії зернової ініціативи з трьох портів «Великої Одеси» вже відправлено 25 суден. На їхньому борту — 630 тис. т агропродукції.

За даними Адміністрації морських портів України, 7 суден під завантаження агропродукцією прийняли порти «Великої Одеси».

«19 серпня порт «Чорноморськ» пришвартував балкери ANDAN TORLAK, FILYOZ та MARANTA, порт «Одесса» почав завантаження GANOSAYA та KUBROSLI Y, а MOHAMAD Y очікує своєї черги, як і танкер FOYLE, що стоїть на рейді порту «Південний». Загалом близько 66,5 тис. т пшениці, кукурудзи і олії попрямує до портів Франції, Судану, Туреччини та Нідерландів», — уточнили у відомстві.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: