НОВИНИ

АМКУ оштрафував дві компанії за змову на торгах більш ніж на 1 млн грн

21.09.2021 12:37
AMKU

Антимонопольний комітет України оштрафував на загальну суму 1 123 984 грн компанії ТОВ «СПЕКТРУМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» і ТОВ «БК «ВЕСТБУД ПЛЮС» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє пресслужба АМКУ, пише agronews.ua.

Зазначається, шо комітет виявив змову на відкритих торгах, які проводились управлінням будівництва, архітектури та землекористування Святошинської районної державної адміністрації в місті Києві з метою організації реконструкції приміщень для відновлення роботи дошкільного навчального закладу №497.

Також було виявлено змову на торгах, замовником яких було комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської державної адміністрації – «Київтеплоенерго» на закупівлю для відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «Київтеплоенерго» у Подільському районі міста Києва. Загальна очікувана вартість торгів перевищувала 220 млн грн.

Зважаючи на виявлені факти порушень, передбачені пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», АМКУ визнав дії ТОВ «СПЕКТРУМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» і ТОВ «БК «ВЕСТБУД ПЛЮС» порушенням закону у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Окрім покарання у вигляді штрафу, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», обидві компанії позбавлені права участі в публічних закупівлях на 3 роки.

Нагадаємо, що У Чорнобильську зону повертаються великі хижаки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: