НОВИНИ

Академія Väderstad: знання – це сила!

28.03.2024 11:45
IMG_7303

Знання технічних можливостей техніки, особливостей її конструкції — це основа її успішної та ефективної експлуатації. Зрозуміло, це стосується всієї техніки, але найбільшого значення це  набуває, коли йдеться про сівалки, адже наслідки неякісної сівби, отримані через помилки операторів, неможливо виправити впродовж вегетаційного сезону.

Для того, аби покращити знання інженерів господарств та дилерів, кожного року компанія Väderstad проводить спеціалізовані тренінги по своїм продуктам. Цей рік не став винятком.

Протягом зимових «аграрних» канікул фахівці компанії Väderstad провели низку практичних семінарів з правил експлуатації сівалок точного висіву Tempo. Під час практичних занять слухачів було ознайомлено з конструкцією та принципами роботи сівалки точного висіву Tempo, з гідравлічними та електричними схемами, нюансами налаштування норм висіву насіння та добрив.

Учасники семінару під наглядом фахівців мали змогу власноруч провести відповідні маніпуляції із технікою, додаючи у такий спосіб практичні навички до власних «валізок зі знаннями».

В компанії Väderstad впевнені, що ці знання обов’язково стануть у нагоді господарствам під час посівної кампанії, й безперечно, допоможуть підвищити якість сівби та експлуатації техніки в цілому.

Наразі практичні семінари тривають. Для участі в них слід просто звернутися до представників дилерської компанії Väderstad у вашому регіоні або ж безпосередньо до фахівців представництва компанії в Україні.Перегляди: 213
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: