АГРОФОТО

Агрохолдинг A.G.R. Group має намір стати публічною компанією та розглядає можливість виходу на IPO

04.12.2019 14:22
1980-AGR-News-04

Агрохолдинг A.G.R. Group  планує стати публічною компанією та вийти на міжнародні ринки запозичень, зокрема на IPO. Про це, за інформацією офіційного сайту компанії, повідомила директор з корпоративних інвестицій Світлана Корицька.

«У найближчий час для українського бізнесу відкривається вікно можливостей. Адже іноземні інвестори сьогодні знову зацікавилися Україною. Про це, зокрема, свідчить підвищення  довгострокового та короткострокового кредитних рейтингів (IDR) України агентством Fitch Rating в іноземній та національній валютах з B- до B, а також покращення прогнозу зі стабільного на позитивний», — зазначила Корицька.

За її словами, про зростання інтересу інвесторів свідчить також попит на євробонди українських державних та приватних компаній, зокрема НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укрзалізниця», групи «Метінвест», а також найбільших агрохолдингів України – компаній «Kernel» та «МХП».

«Цим вікном можливостей має намір скористатися також аграрний холдинг A.G.R. Group. І ми вже успішно пройшли значну частину цього шляху: провели реструктуризацію холдингу, отримали позитивний аудиторський висновок KPMG, впроваджуємо в компанії кращі міжнародні практики ведення бізнесу. Ще багато необхідно зробити. Ми усвідомлюємо, що цей шлях — довгий та непростий, але ми вже розпочали його і звертати не збираємося», – підкреслила директор з корпоративних інвестицій.

A.G.R. Group – приватний сільськогосподарський холдинг, який станом на жовтень 2019 р. об’єднує 19 українських компаній.  Основний напрямок діяльності агрохолдингу – вирощування зернових культур, переважно кукурудзи та сої. Холдинг також займається тваринництвом і зберіганням зерна.

Підприємства A.G.R. Group обробляють землі, розташовані в сприятливих для рослинництва регіонах України: Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Вирощена продукція реалізується на зовнішнішніх ринках.

Земельний банк агрохолдингу складає 28,8 тис. га. Підприємства A.G.R. Group на 95% забезпечені власною сільськогосподарською технікою провідних світових виробників.

Засновник та єдиний акціонер A.G.R. Group – Хідірян Місак Оганесович.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: