ВАЖЛИВО

Агрохолдинг «ТАС Агро» придбав 9 універсальних культиваторів VERSATILL для оптимізації обробітку ґрунту

26.04.2024 12:02
DCIM101MEDIADJI_0455.JPG

Агрохолдинг «ТАС Агро», відомий виробник агропродукції, зробив важливий крок у напрямку оптимізації процесів ґрунтообробки та підвищення продуктивності виробництва. Компанія активно застосовує універсальні підходи для вирішення завдань сільськогосподарського виробництва, які обумовлені різноманітністю типів ґрунтів та вимог сучасного аграрного ринку.

У рамках стратегічного розвитку компанії «ТАС Агро» поповнили парк техніки 9 універсальними культиваторами VERSATILL від BEDNAR. Ця нова техніка розширює можливості компанії в сфері обробітку ґрунту та дозволяє оптимізувати виробничі процеси.

Культиватори VERSATILL VO_PROFI є універсальними рішеннями для передпосівного та післяжнивного обробітку ґрунту. Вони дозволяють ефективно обробляти різні типи ґрунту та забезпечують високу якість роботи навіть у вологих умовах або полях з великою кількістю рослинних решток. Широкий вибір різного типу долот і лап, встановлених у шість рядів, а також такі передні опції, як вирівнююча планка CRUSHBAR та подрібнюючий коток TRASH CUTTER дозволяє адаптувати культиватор до різних умов роботи та задач.

“Компанія «ТАС Агро» продовжує реалізовувати план оновлення технічного парку згідно оновленої стратегії компанії на 2024-2026 роки. Стратегія передбачає зміну технології обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та ЗЗР. В основі нової технології лежить концепт збереження основного активу – ґрунту, покращення його структурних якостей, збільшення накопичення вологи. Ми завжди ставимо перед собою завдання підвищувати ефективність та якість нашого виробництва. Придбання нових культиваторів VERSATILL є частиною нашої стратегії постійного вдосконалення та модернізації виробництва”, — зазначив генеральний директор ТОВ «ТАС Агро» Олег Заплетнюк.

Застосування універсальних культиваторів VERSATILL дозволить “ТАС Агро” оптимізувати технологічний процес та підвищити якість обробітку ґрунту. Ця ініціатива є частиною стратегії компанії щодо постійного покращення технологічних процесів та забезпечення високої якості продукції.

«Вибір впав саме на VERSATILL від BEDNAR, так як він за один прохід здійснює комплекс ґрунтообробних операцій по будь-якому попереднику. Він чудово виконує неглибокий обробіток ґрунту та рівномірно розподіляє рослинні рештки  на поверхні після збору врожаю, що в свою чергу, забезпечить якісний майбутній посів. Для мене вагомою перевагою стало те, що даний агрегат додатково оснащений змінною гідравлічною вирівнюючою планкою CRUSHBAR, яка дає змогу вирівняти рельєф поля та зберегти дорогоцінну зимову вологу по весні. Також не менш важливо, що котки чудово розбивають грудки землі після засихання.

Цікаво буде попрацювати ним по рештками соняшнику. Ми замінемо гідравлічну вирівнюючу планку на рублячий коток і будемо готувати площі після збирання соняшнику під посів озимої пшениці.

На мою думку, агрегат справді добрий і стане незамінним помічником у нашій нелегкій справі хліборобів», – резюмував директор виробничого департаменту ТОВ «ТАС Агро Центр» Олександр Гончаров.

«ТАС Агро» – провідна аграрна компанія України, що динамічно розвивається. На сьогодні компанія обробляє понад 80 тис. га земель у Чернігівській  Сумській, Київській  Вінницькій, Кіровоградській  та Миколаївській областях. «ТАС Агро» об’єднує близько 25 тисяч пайовиків. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання зернових).Перегляди: 28
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: