НОВИНИ

Названо країни, які заборонили імпорт української курятини

18.12.2020 07:02
picture2_pochemu-dorozhaet_335218_p0

Низка торговельних партнерів України ввели обмеження на ввезення вітчизняної продукції птахівничої галузі через спалах грипу птиці у Миколаївській області. Про це повідомляє “НВ”, пише agronews.ua.

«На початку грудня в особистому селянському господарстві в с. Кандибине Новоодеського району Миколаївської області була зареєстрована загибель птиці з підтвердженим діагнозом на вірус грипу птиці. Згодом, 12 грудня, вірус було виявлено у с. Новоматвіївське того ж району. За попередніми даними, джерелом збудника захворювання могла бути дика перелітна птиця», — йдеться в повідомленні.

Відповідно до зобов’язань в рамках членства у Всесвітній організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), Україна повідомила про спалах хвороби всіх торгових партнерів.

Станом на 16 грудня Держпродспоживслужба отримала повідомлення щодо введених обмежень на експорт продукції птахівничої галузі, а саме:

– Гонконг та Білорусь обмежили експорт з Миколаївської області;

– ЄС, Сінгапур, Марокко, Туніс, Японія обмежили територію всієї країни;

– Саудівська Аравія, Молдова, Ізраїль визнали зонування, яке застосовується Держпродспоживслужбою, це означає, що обмеження стосується лише 10-км зони навколо спалаху вірусу.

«На сьогодні продовжуються перемовини з основними торговельними партнерами, а саме Сінгапуром та Японією з метою визнання зонування», — підкреслили у Держпродспоживслужбі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: