НОВИНИ

Українські дрібні виробники кондитери можуть отримати підтримку від США

04.10.2020 16:23
пастила-2


Українські дрібні виробники кондитери та окремих продуктів харчування можуть отримати підтримку за програмою, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку. Про це розповів Олександр Приходько, менеджер програми USAID з аграрного і сільського розвитку – (АГРО), пише

“Програма “АГРО” має успішний досвід підтримки ланцюгів доданої вартості у м’ясо-молочному, плодоовочевому та ягідному секторах сільського господарства і планує розширити сферу діяльності, включивши до переліку новий ланцюг – “Кондитерські вироби та окремі продукти харчування”.

17 серпня 2020 р. Програма “АГРО” оголосила про запуск Субгрантової програми для сприяння розвитку ланцюга доданої вартості “Кондитерські вироби та окремі продукти харчування” (детальний опис програми та умови участі за посиланням>>>) та початок першого етапу прийому концепцій субгрантових проектів”, – пише Олександр Приходько на сторінці Facebook-спільноти “Фермери крафтовики“.

Учасниками Субгрантової програми можуть стати мікро-, малі та середні виробники продукції/постачальники інгредієнтів із переліку нижче:

  • Цукрові кондитерські вироби (зефір, пастила, халва та ін.), карамель;
  • Хліб та кондитерські вироби з борошна (випічка, торти, тістечка, бісквіти, печиво), піца;
  • Джеми (варення, повидло, мармелад, конфітюр), фруктове желе, пюре;
  • Морозиво (заморожені сирки, фруктовий сорбет, йогурти);
  • Мюслі/гранола з сухофруктами;
  • Сушені/морожені плодоовочеві напівфабрикати;
  • Напої (фруктові та овочеві соки, квас, сидр);
  • Інша продукція та інгредієнти для кондитерського виробництва (цукати, солодощі/снеки без цукру (натуральні фруктові цукерки, фруктові чипси, спеції, фруктово-ягідні чаї).

“Відібрані виробники та постачальники зможуть взяти участь у програмі розвитку ланцюга доданої вартості “Кондитерські вироби та окремі продукти харчування”, – додає Олександр Приходько.

“Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма (2019-2024 рр.), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку і реалізується компанією “Кімонікс Інтернешнл Інк.”.

Метою програми “АГРО” є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки”, – йдеться у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: