НОВИНИ

В Україні дорожчають яблука

14.02.2020 09:36
1446994035_04_apples

На прилавках крамниць активно змінюються цінники на яблука. Ціни зростають. В першу чергу дорожчають фрукти експортної якості, повідомляють аналітики проекту EastFruit, посилаючись на дані власного моніторингу.

Наразі ціни на яблука в залежності від сорту озвучуються виробниками в межах 10-17 грн/кг ($0,41-0,69/кг), що в середньому на 11% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Запаси в сховищах скорочуються, а попит росте. Тож виробники активно піднімають ціни.

Як відзначають представники гуртових компаній, збільшення закупівельних цін на яблука – вимушена міра, так як з кожним днем все важче купувати фрукти необхідної якості в необхідних обсягах. Оскільки частина виробників прийняли рішення призупинити продажі в очікуванні більш високих цін, а деякі і зовсім вже завершили реалізацію, на ринку утворився дефіцит пропозиції якісних яблук. В першу чергу на ринку з’явився брак пропозицій яблука з холодильників з регульованим газовим середовищем (РГС).

Відзначимо, що на даний момент ціни на яблуко в Україні вже перевищили рівень минулого року в середньому 1,8 рази. Більшість фермерів встигли реалізувати практично весь урожай яблук ще в січні місяці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: