Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

АГРОПОДІЇ

Grain&Maritime Days in Odessa 2021

unnamed
26 Травня, 2021 @ 10:00
28 Травня, 2021 @ 00:00
Організатор: АПК-Інформ

Other

Класифікація
Зерно
Формат зустрічі
Конференція
Локація
Україна

Запрошуємо на конференцію!

За більш ніж 20 років розвитку український зерновий 🌾 ринок зазнав трансформації, завдяки яким Україна сьогодні годує більше 100 країн світу 🌎. Тому від того, що відбувається в зерновому сегменті країни сьогодні, залежить майбутнє не тільки нашої держави, а й багатьох інших.

unnamed (1)

Про продовольчу безпеку в умовах світової економічної кризи, стан української економіки 📊 та інвестиційного клімату, а також про глобальні кліматичні зміни та ті виклики, які виникають перед учасниками АПК України в нових реаліях, будуть говорити найбільш шановані в агробізнесі спікери 🎤 – Дімітар Богов (ЄБРР), Володимир Клименко, Родіон Рибчинський, Микола Горбачов. Зерновому ринку України більше приділятимуть уваги Андрій Купченко (АПК-Інформ), Богдан Костецький (Barva Invest), Дмитро Приходько (FAO), Артем Скоробогатов (Interlegal).


unnamed (2)


Крім того,  в панельній дискусії 💭 в рамках Морської секції досвідчені практики: Геннадій Іванов з KRONOS BULKERS, Богдан Зеленський з крюїнгової компанії Alpha Navigation, Максим Шеремет, менеджер по фрахту і операціям з Baywa Marketing and Trading International BV, Володимир Козакевич, генеральний директор «АП Марін», Максим Хаулін з INTRESCO LIMITED. Список 📑 панелістів доповнюється щодня.


unnamed (3)


🔎Деталі за посиланням.

✅Реєстрація за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити:
Теги Подія:
, , , , , , , , , ,