Loading Події
 • This event has passed.

АНОНСИ

Прибуткові ланцюжки постачання для свіжих овочів та фруктів

 • 17.11.2018
  09:00 - 14:00
  ул. Генерала Бочарова, 50, Одесса
  Організатор: Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва

  Зустріч для безпосередніх учасників ринку – виробників та переробників, постачальників послуг зі зберігання та збуту вирощеної продукції. Ми розглянемо підсумки сезону 2018 року на ринку плодоовочевої продукції та поспілкуемось про взаємовідносини в ланцюжках поставок свіжих овочів та фруктів між фермерами-виробниками та підприємствами основних каналів збуту.

  Окремим блоком розглянемо практичну реалізацію різних моделей співпраці у плодоовочевому секторі, зокрема і для вирішення інфраструктурних питань. Запрошені спікери проаналізують на власному досвіді їхній вплив на сталий розвиток та підвищення прибутковості підприємств.

  Також до уваги учасників заходу буде представлено результати роботи Проектів у сфері плодоовочівництва та нові можливості для всіх учасників ринку. Зокрема, на прикладі використання нового інструменту фінансування аграрних розписок для нішевих культур.

  Посилення на реєстрацію:https://docs.google.com/forms/d/1sL56ogFl-ZSdsZMD1612AxFaYAv4Jo6Yqol53B04YxI/viewform?edit_requested=true

  Дата та час зустрічі: 17 листопада о 9:00
  Місце зустрічі: Ринок “Початок” (м.Одеса)
  Участь: БЕЗКОШТОВНА!

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: