НОВИНИ

З’явився безкоштовний онлайн-курс з вирощування овочів та приготування борщу

28.04.2022 18:02
image (1)

У тих, хто давно мріяв зайнятися овочівництвом, посадити власний город, або навчитися готувати смачний борщ є чудова нагода зробити це безкоштовно та в зручному форматі. В Україні з’явився новий онлайн-курс за цим напрямком. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

Курс створено за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). У розробці навчального проекту «Мій борщ» взяло участь 50 фермерів – виробників овочів борщового набору з південних регіонів України. П’ять серій курсу відкривають секрети вирощування п’яти складових борщового набору: буряка, картоплі, цибулі, моркви, капусти. Бонусом є ще одна серія, в якій лайфхаками щодо приготування ідеального борщу ділиться шеф-кухар.

“Народний проект “Мій борщ” ми знімали для вас у полях півдня України минулого сезону, запланували і прем’єру, але почалась війна. Ми розуміємо, що зараз, коли на другий фронт, продовольчий, виходять усі, хто має землю, наш навчальний курс може бути корисним. Отже, учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, багато з яких зараз знаходяться в окупації, діляться секретами вирощування якісних та смачних овочів борщового набору”, – зазначають представники UHBDP.

Детальныше за посиланням.https://www.youtube.com/embed/r6KTuPvY57c?feature=oembed

Зазначимо, українців закликають почати вирощувати продукти вдома та у парках, аби уникнути нестачі їжі через війну. Для цього в Україні стартувала ініціатива “Сади перемоги” – всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок та спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів харчування для недопущення продовольчої кризи в Україні.

Читайте також: Українські ягідні кооперативи масово перепрофільовуються .Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: