НОВИНИ

Жінки в агросекторі можуть залучити гранти до 10 тисяч євро

17.05.2023 16:35
startuye-agro-biznes-shkola-dlya-zhinok-z-agrosektoru

Оголошено про безкоштовну освітньо-менторську програму для жінок-підприємиць і стартапів в агропродовольчому секторі (Empowering Women in Agrifood (EWA) тривалістю 6 місяців (червень – листопад, 2023) з безпосереднім наданням грантів до 10 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на EIT Food – найбільшу європейську ініціативу підтримки інновацій в сфері харчових технологій, пише  agronews.ua.

Окрім отримання грантів в рамках програми учасниці працюватимуть з особистими менторами, братимуть участь в онлайн/офлайн тренінгах та заходах, розвиваватимуть бізнес-навички та налагоджуватимуть нові контакти. Фінальна бізнес-презентація інвесторам і журі відбудеться в листопаді 2023 року в м.Київ.

Подати заявку на участь у програмі необхідно українською мовою до 25 травня 2023 за посиланням.

Більш детальна інформація про програму за посиланням

«Сьогодні в агросфері працює багато жінок, багато з них безпосередньо звертаються до департаменту за консультацією як розпочати власний бізнес, маючи при цьому ідею ведення сільського господарства або харчопереробки. Тобто, якщо Ви жінка-підприємиця або засновниця агро-стартапу і Вам виповнилось 18 років, якщо у Вас є цікава агропродовольча бізнес-ідея або діючий бізнес, якому менше 2 років з моменту офіційної реєстрації і Ви не отримували на пропоновану ідею донорської грантової допомоги на суму понад 30 000 євро, Ви можете скористатись програмою EIT Food та отримати додаткові можливості для розвитку власної справи», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Додатково:

– 25 травня 2023 – Кінцевий термін подачі заявок

– 05 червня 2023 – Оголошення результатів відбору

– 16 червня 2023 – Офлайн знайомство з наставниками та експертами в м.Київ/Львів

Якщо виникли запитання, потрібна допомога з заповненням заявки – пишіть, будь ласка, на електронну скриньку організатора: [email protected] або в мессенджерах на номер +380935020412 (тема “EWA”).


Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: