НОВИНИ

Зеленський пропонує створити єдиний орган для перевірок бізнесу

29.08.2023 12:13
zelensky-8798

Держава і бізнес мають знайти спільне вирішення проблеми перевірок. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю Наталії Мосейчук, пише agronews.ua.

«Вони (бізнес— Ред.) не повинні давати хабарі. Це факт. Бізнес ніхто не знищить, ми точно захистимо бізнес», — сказав він.

Президент зазначив, що побудована платформа і раз на тиждень, раз на два тижні економічні радники з зустрічаються з представникам бізнесу і знімають питання, які їх турбують. Однак, за його словами, це несистемне рішення. 

«Вони не бажають жодних перевірок. Вони сказали, що стали приходити до них, тому що держава повернулася до перевірок. Але це баланс. Для мене як для президента. Баланс під час війни дуже складно тримати. Який баланс? Міжнародний валютний фонд, Європейська комісія… Якщо ми не повертаємо податкову систему, яка в нас існувала до початку війни, якщо ми не повертаємо перевірок, у нас будуть питання під час перемовин про майбутнє членство в ЄС. Питання будуть восени, в жовтні», — сказав він.

Зеленський, за його словами, запропонував бізнесу провести зміни в законодавстві, що лише один орган має право перевіряти.

«Давайте ми повернемо мінімум і зробимо один орган, який має право перевіряти. Я знайду такий баланс між європейським законодавством і їхнім запитом — перевіряти, і вами, щоб до вас усі не ходили», — сказав Президент.

Крім того Зеленський запропонує Верховній Раді прирівняти корупцію у воєнний час до державної зради, відповідний законопроєкт буде надіслано найближчого тижня.

«Є фундаментальні рішення, на них звертаю увагу. Наприклад, корупція. Я поставив завдання законодавству. Законодавцю України будуть запропоновані мої пропозиції щодо прирівнювання корупції до державної зради у воєнний час. Але ж я розумію, що така зброя не може діяти постійно в суспільстві. Але на воєнний час, я думаю, це допоможе», — сказав він.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: