НОВИНИ

Закон про внутрішній водний транспорт офіційно опубліковано

13.01.2021 13:06
river-4954310_1920

Закон про внутрішній водний транспорт офіційно опубліковано у парламентській газеті “Голос України”. Про це повідомляє УНН, пише  agronews.ua.

Закон урегульовує відносини у галузі судноплавства на внутрішніх водних шляхах України. Зокрема, встановлюються умови роботи внутрішнього водного транспорту, використання внутрішніх водних шляхів та їхніх берегових смуг для судноплавства. Унормовується питання майна, що затонуло на внутрішніх водних шляхах, відповідальності судновласників за порушення законодавства про внутрішній водний транспорт тощо.

Як повідомили в Офісі Президента, в Україні лише 1% вантажних перевезень здійснювався річками, хоча це найдешевший і найбільш екологічний спосіб доставки вантажів у світі.

Після набрання чинності цим законом у державі з’явиться конкурентний ринок річкових перевезень вантажів. За підрахунками Міністерства інфраструктури, це дасть змогу збільшити вантажопотік до 30 млн т на рік та створити економічний ефект для держави в обсязі близько 13-16 млрд грн щороку.

Додамо, цей закон набирає чинності через один рік з дня його опублікування.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: