ГОЛОВНЕ

За час повномасштабної війни найчастіше закривали бізнес аграрії

30.05.2024 10:11
4

Найбільше за час великої війни в Україні закрилося аграрних підприємств — 1261 компанія за період із 2022 року по перший квартал 2024 року включно. Про це повідомляє Економічна правда, пише agronews.ua.

Зазначається, що наступні сфери за кількістю закриттів — оптова торгівля, операції з нерухомістю та будівельні компанії.

“Частка закриття компаній, які надають юридичні послуги в загальній кількості припинених фірм за час війни зросла у 2 рази. Тобто якщо в 2021 році на юридичний сектор припадало 2,3% усіх припинень бізнес-діяльності в Україні, то за період повномасштабної війни частка закритих юридичних компаній зросла до 4,7%”, – йдеться в повідомленні. 

Знизилась інтенсивність ліквідацій компаній за більш ніж два роки війни в секторах водопостачання, деревообробки, роздрібної і оптової торгівлі.

Інтенсивність офіційних ліквідацій підприємств під час повномасштабної війни у порівнянні з 2021 роком найбільше зросла в Одеській, Запорізькій та Київській областях.

“Натомість суттєве зниження закриттів бізнесу спостерігалося у таких регіонах як Херсонська, Харківська та Донецька області. Цей тренд пов’язаний з окупацією частини регіонів, а не з покращенням умов ведення бізнесу”, – йдеться у повідомленні.Перегляди: 178
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: