ВАЖЛИВО

За 8 місяців 2020 року Черкаський «АЗОТ» виробив понад 1,1 млн тонн азотних добрив

11.09.2020 12:32
https://agronews.ua/

За 8 місяців 2020 року  Черкаський «АЗОТ», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, виробив 1 млн 120 тис. тонн азотних добрив, повідомляє  agronews.ua.

Зокрема, товарної аміачної селітри було вироблено 300 тис. тонн, карбаміду – 400,3 тис. тонн, КАС – 410,4 тис. тонн, аміачної води – 9,4 тис.тонн.

«Показники 2020 року на 11,5 % перевищили аналогічний період 2019 року. Завдяки зниженню ціни на газ ми змогли навантажувати потужності та навіть нарощувати випуск найзатребуваніших у аграріїв видів добрив. У нашому продуктовому портфелі більш ніж на 20 %  збільшили виробіток КАС (карбамідо-аміачної суміші), яка на сьогодні є найбільш затребуваною на ринку збуту. На 8,5 відсотків наростили виробництво товарної аміачної селітри. Показник з виробітку карбаміду залишається на рівні минулого року», – зазначив Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

За словами Віталія Склярова, зростання виробництва може зупинити відкриття МКМТ – воріт для імпортних добрив, в першу чергу російських, які завозяться на територію України через чотири країни.

«Зараз ми ще в повній мірі не відчули наслідки рішення МКМТ, поки склади трейдерів заповнені українською продукцією. Наслідки необдуманої і антидержавницької політики по відношенню до власного виробника щодо відкриття ринку для імпортних добрив, ми відчуємо зовсім скоро. Думаю, це станеться в листопаді-грудні, коли завершиться підживлення ґрунту, склади розвантажаться і з’являться порожні об’єми. Тоді в Україні будуть закидати добрива іноземного виробника. Ми повернемося до ситуації, коли почнеться захоплення українського ринку іноземними продавцями. Що станеться з нашими підприємствами –  не важко спрогнозувати», – прокоментував ситуацію Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Нагадаємо, що за 8 місяців 2019 року Черкаський «Азот» виробив 1,023 млн. тонн добрив. Зокрема, товарної аміачної селітри вироблено 276,2 тис. тонн; карбаміду товарного – 399,8 тис. тонн;  аміачної води – 6,7 тис. тонн; КАС – 340,3 тис тонн. Показники 2020 року на 11,5 % перевищили аналогічний період 2019 року.

Нагадуємо, українські фермери отримали доступ до кредитів на міндобрива.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: