НОВИНИ

З травня українцям перерахують субсидії

18.04.2023 09:05
o_1cpeog0dp1co81ukr1gl01pos19s6a-960x540

Частина українців має право на отримання субсидії на неопалювальний період. Так, громадяни можуть розраховувати на допомогу від держави з 1 травня по 30 вересня. Про це розповіли в Пенсійному фонді України, пише  agronews.ua.

Отримати субсидії можуть сім’ї, якщо:

  • у складі родини є ВПО (внутрішньо переміщені особи);
  • члени сім’ї орендують житло для проживання та сплачують ЖКП;
  • кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб у сім’ї менша, ніж кількість зареєстрованих;
  • родина звертається за призначенням субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Як та куди подати документи?

  • Звернутися особисто до сервісного центру ПФУ;
  • по пошті, на адресу органу Фонду;
  • online через девайс – через веб-портал електронних послуг ПФУ чи мобільний застосунок ПФУ.

Як розраховується субсидія?

Якщо допомога призначається з початку неопалювального сезону, для розрахунку враховується середньомісячний сукупний дохід за III і IV квартали попереднього року. Але пенсійна виплата враховується в розмірі нарахованої пенсії за березень цього року.

При цьому субсидії та пільги на неопалювальний сезон перепризначать для переважної більшості одержувачів, які отримували житлову субсидію під час опалювального періоду, автоматично, на підставі наявної у ПФУ інформації, за умови, що не змінилися дані про майновий стан або склад сім’ї.

У свою чергу якщо такі зміни відбулися, родина, яка претендує на отримання виплат, має надавати про них інформацію до органу Фонду. На це дається період у 30 днів.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: