НОВИНИ

Єгипетський виробник олії заблокував судно з українською соєю

31.05.2023 14:15
744

Єгипетська компанія з виробництва рослинних олій AL MAGD company for extracting та refining vegetarian oils відмовляється виконувати контракт з трейдером зерновими культурами UKRALFA TRADE FZ-LLC. Остання зазнає мільйонних збитків. Про це повідомляє Borgexpert, пише agronews.ua.

Згідно з інформацією з власних джерел, кілька місяців AL MAGD company for extracting та refining vegetarian oils та UKRALFA TRADE FZ-LLC уклали договір на поставку 4 183,66 тонн української сої до Єгипту.

Товар у строки було доставлено за вказаною адресою. Згідно з обумовленими умовами, відвантаження сої починається тільки після повної оплати покупцем. Але єгипетська компанія сплатила лише 20% вартості вантажу, не бажаючи повністю погашати суму контракту. Хоча отримала всі необхідні документи для оплати, включаючи сертифікати якості, одразу після завантаження.

Для постачальника виникла патова ситуація. Внаслідок невиконання контракту єгипетським виробником олії судно в порту знаходиться вже півтора місяці і на сьогоднішній день тільки його простий коштував продавцю вже понад 5,5 млн грн.

Продавець не може вивести з порту корабель так як AL MAGD company for extracting і refining vegetarian oils частково оплатив поставку і не випускає корабель з порту. Такий собі трейдинг шантаж виходить.

Тим часом у моряків закінчилися продукти та вода. UKRALFA TRADЕ шукала спосіб поставити запаси на судно. У свою чергу AL MAGD company for extracting і refining of vegetarian oils продовжує зберігати мовчання і дає проспектів про оплату. У той самий час вони не проти того, щоб постачальник пішов з порту, попередньо повернувши 20% отриманої оплати, без компенсації витрат на простий судна і різницю в ціні товару, оскільки ринок сильно обвалився з моменту укладання контракту. Тобто AL MAGD не хочуть виконувати договір і покривати збитки.

Довідка. AL MAGD company for extracting і refining of vegetarian oils позиціонує себе як найбільший виробник рафінованих рослинних олій в Єгипті. Її заявлені потужності 3000 тон/доба. Засновником компанії є Al Magd Group.Перегляди: 12
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: