НОВИНИ

Японія передала Україні сучасну техніку для експлуатації меліоративних систем

26.03.2024 13:35
1

У рамках Проекту міжнародної технічної допомоги “Програма екстреного відновлення”, “Невідкладна підтримка аграрного сектору”, який фінансується Урядом Японії за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Україна отримала 25 одиниць техніки одного з провідних світових виробників Komatsu. Про це повідомляє Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Колісні та гусеничні екскаватори, універсальні екскаватори-навантажувачі і бульдозери передані водогосподарським організаціям Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

19 березня відбулась передача 15 одиниць цієї техніки водогосподарським організаціям Одещини.

“Для української меліорації –  це велика допомога. Ми щиро вдячні японським друзям за підтримку розвитку української меліоративної системи. Важливо, що ми отримуємо допомогу вже зараз, не чекаючи перемоги, і вже зараз ми зможемо втілювати заплановані кроки для збереження та розвитку меліоративної системи України”, – наголосив радник Міністра аграрної політики та продовольства України Михайло Соколов під час передачі техніки в Одеській області.

Окрім Одещини японську техніку вже отримали водогосподарства  Запорізької області – три одиниці та Рівненщини – сім одиниць.

Загалом Уряд Японії в рамках Проекту підтримки аграрного сектору поставить державним експлуатаційним організаціям Держрибагентства понад 90 одиниць сучасної техніки провідних японських та світових виробників – екскаваторів, тракторів, бульдозерів, кранів, тралів, тягачів, пікапів, косарок, земснарядів.

Ця техніка призначена істотно покращити ефективність виконання ремонтних та доглядових робіт на об’єктах державної меліоративної інфраструктури.Перегляди: 10
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: