АГРОРЕГІОНИ

Японія допоможе фермерам Харківщини насінням соняшника та кукурудзи

13.03.2023 11:49
maxresdefault

Уряд Японії та Японське агентство міжнародного співробітництва  (JICA) забезпечать фермерів Харківщини насінням соняшника та кукурудзи в рамках весняної посівної. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України, пише agronews.ua.

Уряд Японії закупив насіння на суму в понад $1 млн. Воно вже доставлене на склади України і харківські аграрії зможуть подати заявки на його отримання  через Державний аграрний реєстр. Тому аграріям радять слідкувати за новинами на сайті Мінагрополітики та ДАР.

Міністр агрополітики Микола Сольський висловив вдячність японській стороні за всебічну підтримку аграрного сектору України. Крім того, він домовився з японською стороною про створення навчальної програми для українських студентів на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва в рамках обміну.

«Спільно з нашими японськими партнерами та Мінагрополітики ми змогли допомогти малим фермерам підготуватись до весняної посівної кампанії, –  сказав голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє. – Ми й надалі допомагатимемо українським агровиробникам критично важливими ресурсами». 


Перегляди: 7
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: