АНАЛІТИКА

Як змінилися ціни на яйця 

09.02.2023 07:15
29dfgh

Наприкінці січня цінники на курячі яйця почали трохи знижуватись, але вже в перші дні лютого вартість продукції знову піднялася, повернувшись на колишній рівень. Про це свідчать дані моніторингу на порталі Мінфін, пише agronews.ua.

Ще восени минулого року ціни на курячі яйця різко злетіли і з того часу тримаються практично на тому ж рівні. Експерти прогнозують, що вже навесні українці побачать довгоочікуване здешевлення, адже поголів’я курей відновлюється.

Так, станом на 6 лютого яйця курячі торгової марки “Квочка” в середньому коштують 74,20 гривні за десять штук. У січні середній цінник цих яєць був на рівні 73,47 гривні за десяток. Також подорожчала продукція торгової марки “Ясенсвіт”. Якщо у січні середня ціна становила 74,10 гривні за десяток, то зараз вона зросла до 74,15 гривні.

Ціни на яйця. Фото: скрін Мінфін

В то й самий час, цінник на яйця “Ясенсвіт” у фасуванні по 18 штук не змінився – 132,07 гривні, як і в попередньому місяці. Три десятки яєць цієї торгової марки також можна купити за січневою ціною – 218,55 гривні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: