НОВИНИ

Як прискорити дозрівання помідорів на грядці

08.08.2023 18:07
pomidor_965x0

Помідор, дозрілий на кущі, смачніший і корисніший за той, який зняли бурим і поклали для дозрівання. Тому даємо дієві поради, як прискорити дозрівання томатів на грядках.

Три прості правила допоможуть томатам на кущах дозріти швидше.

Для прискорення дозрівання плодів останні підживлення помідорних кущів слід провести до середини серпня. Найкраще для цього взяти суперфосфат у пропорції одна столова ложка на склянку теплої води. Після повного розчинення добрива вливають у відро води і обприскують рослини по листю. При цьому листя не наростає, а тільки посилюється фотосинтез і прискорюється дозрівання плодів.

Прискорює дозрівання помідорів на середніх та пізніх високорослих сортах простий прийом – прищипування верхівкиНад суцвіттям із плодами, які зав’язалися, слід залишити кілька листків, вони забезпечать їх розвиток. У той же час все листя під гронами, на яких плоди червоніють, видаляють повністю. Це запобігатиме поширенню фітофтори, небезпека якої посилюється при нічних похолоданнях та надмірній вологості.

Помідори дозріють швидше, якщо обмежити доступ до коренів поживних речовин і вологи. Для цього рослини піднімають садовими вилами, чим підривають тонке коріння.


Перегляди: 20
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: