НОВИНИ

Як правильно пити каву, щоб спалити зайвий жир на тілі

18.03.2024 19:26
3

Англійські вчені провели низку досліджень і з’ясували, що одна чашка кави на день стимулює перетворення білої жирової тканини на бурий жир. А це не лише сприяє швидкому схудненню, а й покращує здоров’я. Про це повідомляє ТСН, пише agronews.ua.

Бурий жир, як пояснюють науковці, – це здорові жирові клітини, які потрібні організму для вироблення тепла та енергії. Тобто він корисний і вкрай необхідний для нас. Чим більше жирової тканини перетвориться на бурий жир, тим краще для нашого здоров’я і самопочуття. І тим швидше почнеться спалювання зайвих кілограмів на тілі.

Під час експерименту науковці визначили кількість бурого жиру в піддослідних до того, як ті пили каву, а потім заміряли кількість тепла, що виділяли їхні тіла. Учасники експерименту, які випивали по одній чашці кави, виділяли більше тепла. Тому вчені зробили висновок, що кофеїн активно впливає на утворення бурого жиру.

Як пити каву, щоб розігнати метаболізм і швидше схуднути: важливі правила

  • не треба пити каву натщесерце. Кофеїн може негативно вплинути на слизову кишківника та шлунку. А якщо каву пити після їжі, то активується обмін речовин і калорії спалюватимуться швидше. Упродовж дня метаболізм пришвидшиться на 10-12%.
  • треба пити напій перед фізичними навантаженнями. Якщо випити каву за пів години до фізичних вправ, кофеїн підвищить енергетичну активність організму. Як результат сплеску енергії, збільшиться кількість спалюваних калорій.
  • варто пити лише чорну каву. Будь-який кавовий напій із додаванням цукру та молока може містити таку саму кількість калорій, як тістечко чи булочка. Тому для схуднення необхідно пити саме чорну каву, можна додавати мед замість цукру і знежирене молоко.


Перегляди: 75
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: