ВАЖЛИВО

Високих цін на овочі цього сезону не буде, – Тарас Висоцький

20.04.2024 10:15
483-623x370

Високих цін на овочі в Україні, як це було у 2022 та 2023 роках, цього сезону не буде, заявив у телеефірі перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький. Про це повідомляє east-fruit.com, пише  agronews.ua.

Він пояснив, що минулого року українські фермери суттєво збільшили площу посіву овочів у центральних та західних областях, що призвело до зниження цін у 2-3 рази порівняно з попереднім роком.

«Зараз також відбувається сівба, і ми бачимо, що українські фермери продовжують вирощувати овочі в інших регіонах. Попередньо очікується непоганий урожай, і тому такого дефіциту, який склався через повномасштабне вторгнення, вже цього і наступного року не очікується», – додав він.

Висоцький уточнив, що капуста, морква, буряк і цибуля вже близькі до собівартості з певним мінімальним заробітком, тому на якесь подальше суттєве зниження цін чекати теж не варто.

«Зараз є такий більш-менш базис. Можуть потім бути зміни в обсязі 10-15%, але суттєвих змін ні в бік зростання, ні в бік зменшення порівняно з поточними цінами не варто очікувати», – підсумував він.


Перегляди: 163
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: