НОВИНИ

Вперше в історії на приватизацію виставили морпорт

25.12.2022 12:09
ust-dunaisk

Фонд державного майна виставив на приватизацію морський торговельний порт «Усть-Дунайськ». Як повідомляє пресслужба ФДМУ, це буде перший продаж морського порту за часів незалежності України, пише agronews.ua.

Приватизаційний аукціон заплановано на 17 січня на платформі «Prozorro.Продажі», стартова ціна активу — 60 млн грн.

Порт складається з трьох активів — самого порту в м. Вилкове Одеської області, портопункту «Кілія» в однойменному місті і бази обслуговування спеціальних суден ліхтеровозів на острові Шабаш.

Безпосередньо вантажно-розвантажувальні роботи проводяться в портопункті «Кілія», який розташований на 54 км річки Дунай. Паспортні глибини біля причалу — 3 м, фактичні — 1,5 м.

За даними фонду, після початку війни порт був заблокований. Проте вже 1 квітня він відновив роботу. З того часу порт перевалив на експорт 153 тис. т зерна. Крім того, він обробляє імпортні вантажі, наприклад, сіль та рис. Загалом з 1 квітня порт перевалив 58,3 тис. т імпортних споживчих товарів.

За січень-вересень 2022 р. «Усть-Дунайськ» отримав 848 тис. грн чистого прибутку. За січень-листопад він сплатив понад 9 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: